top of page

Logistyka

Logistyka to trzy stacje, na których pracownicy odpowiadają za prawidłowy przepływ każdego sprzętu, który trafia do nas. Przyjęcie dostawy, odpakowanie sprzętów oraz późniejsze przygotowanie ich do wysyłki, to kluczowe czynności wykonywane w tym dziale.

IMG_E0102_edited.jpg

Przyjęcie i rozpakowanie

Są to dwie pierwsze stacje, na które trafia sprzęt elektroniczny. Pierwszy z zespołów zajmuje się przyjęciem oraz rozlokowaniem towarów do nas dostarczonych, po wszystkich stacjach zajmujących się procesowaniem sprzętu. Z kolei  Rozpakowanie (unpacking), to stacja, na której nasi pracownicy wypakowują oraz sprawdzają zgodność dostarczonej elektroniki z tym co zostało zadeklarowane przez klienta.

Jacek Baszczyński - lider zmiany

Stacja kompletacji i pakowania

Jest to stacja, na którą trafiają sprzęty z kategorii mobile (telefony i tablety), które zostały już przeprocesowane przez dział oceny. Nasz zespół przywraca telefony oraz tablety do ustawień fabrycznych, czyści je, kompletuje niezbędne akcesoria oraz przyszykowuje sprzęt do wysyłki, tak aby w jak najbezpieczniejszy sposób trafił na magazyn w Niemczech.

IMG_0282_edited.jpg

Marta Ratajczak i Natalia Stanisławska - liderki zmian

bottom of page